Ratagolf tulospalvelu

Viimeisimpiä elektronisesti kirjattuja kilpailutuloksia:

Kausi 2024

24.-25.2. Eterniittimaraton, Kirjurinluoto, Pori (E)
11.2. Talviliiga, 5. Osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
6.1. Talviliiga, 4. Osakilpailu, Rahola, Tampere (E)

Kausi 2023

3.12. Talviliiga, 3. Osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
18.-19.11. Sisä-SM, Rahola, Tampere (E)
29.10. Talviliiga, 2. Osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
14.10. Talviliiga, 1. Osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
23.-24.9. MOS-kilpailu, Virrat (MOS)
9.-10.9 Koulukadun avoimet, Koulukatu, Tampere (H)
3.9. Huopa-MOS -kilpailu, Yyteri, Pori (MOS)
2.9. Pori Open, Sampola, Pori (H)
27.8. Norrvalla Mixed, Norrvalla, Vöyri (H)
26.8. Norrvalla Nationella, Norrvalla, Vöyri (H)
5.-6.8. Kalliojärven kisat, Kalliojärvi, Isokyrö (H)
29.-30.7. Joukkue-SM, Sampola, Pori (H)
22.7. Puolimaraton, Impivaara, Turku (H)
16.7. Huopa-SM, pudotuspeli, Taivallahti, Helsinki (H)
14.-15.7. Huopa-SM, lyöntipeli, Taivallahti, Helsinki (H)
8.-9.7. Jeppis Open, Pietarsaari (H)
1.-2.7. Betoni-SM, Vaskiluoto, Vaasa (B)
17.-18.6. Huopamaraton, Kalliojärvi, Isokyrö (H)
10.-11.6. Malax Nationella, Maalahti (H)
28.5. Jussin kisat, teamgolf, Impivaara, Turku (H)
27.5. Jussin kisat, Impivaara, Turku (H)
20.-21.5. Finnish Adventure Golf Masters, Bellanpuisto, Kuopio (MOS)
14.5. Eterniittikilpailu, Taivallahti, Helsinki (E)
13.5. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
8.-9.4. Nordic Championship, Rahola, Tampere (E)
25.3. Talviliiga 6. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
12.3. Teamgolf, Kirjurinluoto, Pori (E)
25.-26.2. Eterniittimaraton, Rahola, Tampere (E)
12.2. Talviliiga 5. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
7.1. Talviliiga 4. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)

Kausi 2022

4.12. Talviliiga 3. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
19.11. Talviliiga 2. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
29.-30.10. Halli-SM, Kirjurinluoto, Pori (E)
16.10. Talviliiga, 1. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
25.9. MOS-kilpailu, Vaskiluoto, Vaasa
24.9. MOS-kilpailu, Vaskiluoto, Vaasa
4.9. Huopa-MOS -kilpailu, Yyteri, Pori (MOS)
3.9. Pori Open, Sampola, Pori (H)
21.8. Norrvalla mixed, Norrvalla, Vöyri (H)
20.8. Norrvalla nationella, Norrvalla, Vöyri (H)
13.-14.8. Koulukadun avoimet, Koulukatu, Tampere (H)
6.-7.8. Kalliojärven kisat, Kalliojärvi, Isokyrö (H)
30.-31.7. Huopakilpailu ja naisten CL-karsinta, Lahti (H)
23.-24.7. Joukkue-SM, Taivallahti, Helsinki (H)
16.-17.7. Eterniittikilpailu ja miesten CL-karsinta, Lahti (E)
10.7. SM-kilpailu, pudotuspeli, Koulukatu, Tampere (B)
8.-9.7. SM-kilpailu, lyöntipeli, Koulukatu, Tampere (B)
2.-3.7. Jeppis Open, Pietarsaari (H)
11.-12.6. Norrvalla maraton, Norrvalla, Vöyri (H)
5.6. Superfinaali, Vaskiluoto, Vaasa (B)
5.6. Betonikilpailu, Vaskiluoto, Vaasa (B)
4.6. Betonikilpailu, Vaskiluoto, Vaasa (B)
29.5. Eterniittikilpailu, Taivallahti, Helsinki (E)
28.5. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
22.5. Jussin kisat, teamgolf, Impivaara, Turku (H)
21.5. Jussin kisat, pudotuspeli, Impivaara, Turku (H)
21.5. Jussin kisat, alkukilpailu, Impivaara, Turku (H)
14.-15.5. Finnish Adventure Golf Masters, Bellanpuisto, Kuopio (MOS)
2.4.. Talviliiga 4. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
27.3. Teamgolf, Kirjurinluoto, Pori (E)
12.3. Talviliiga 6. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
26,-27.2. Eterniittimaraton, Kirjurinluoto, Pori (E)
6.2. Talviliiga 5. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)

Kausi 2021

5.12. Talviliiga 3. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
20.11. Talviliiga 2. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
31.10. Talviliiga 1. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
16.-17.10. Halli-SM, Rahola, Tampere (E)
12.9. Turku Adeventure Golf Pairs, Kupittaa, Turku (MOS)
11.9. Turku Adventure Golf Individual, Kupittaa, Turku (MOS)
5.9. HuopaMOS-kilpailu, Yyteri, Pori (MOS)
4.9. Pori Open, Sampola, Pori (H)
28.-29.8. Finnish Adventure Golf Masters, Bellanpuisto, Kuopio (MOS)
22.8. Norrvalla Mixed, Vöyri (H)
21.8. Norrvalla Nationella, Vöyri (H)
7.8. Botnia kisat, Vaskiluoto, Vaasa (H)
31.7.-1.8. Koulukadun avoimet, Tampere (H)
24.-25.7. Joukkue-SM, Parkano (H)
18.7. SM-kilpailu, pudotuspeli, Pietarsaari (H)
16.-17.7. SM-kilpailu, lyöntipeli, Pietarsaari (H)
3.-4.7. Eterniittikilpailu, Lahti (E)
19.-20.6. Huopamaraton, Vöyri (H)
12.-13.6. Betonimaraton, Vaskiluoto, Vaasa (B)
5.-6.6. Kombikilpailu, Koulukatu, Tampere (B+H)
30.5. Eterniittikilpailu, Taivallahti, Helsinki (E)
29.5. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
23.5. Jussin kisat, teamgolf, Impivaaara, Turku (H)
22.5. Jussin kisat, pudotuspeli, Impivaara, Turku (H)
22.5. Jussin kisat, alkukilpailu, Impivaara, Turku (H)
15.-16.5. Olvi Adventure Golf Masters, Bellanpuisto, Kuopio (MOS)
8.-9.5. Huopakilpailu, Lahti (H)

Kausi 2020

8.11. Talviliiga 1. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
18.10. Raholan superviikonloppu, pudotuspeli, Rahola, Tampere (E)
17.10. Raholan superviikonloppu, lyöntipeli, Rahola, Tampere (E)
19.-20.9. Finnish Adventure Golf Masters, Bellanpuisto, Kuopio (MOS)
5.-6.9. Koulukadun avoimet, Tampere (H)
30.8. HuopaMOS-kilpailu, Yyteri, Pori (MOS)
29.8. Pori Open, Sampola, Pori (H)
23.8. Norrvalla mixed, Vöyri (H)
22.8. Norrvalla Nationella, Vöyri (H)
16.8. Betonikilpailu, pudotuspeli, Koulukatu, Tampere (B)
15.8. Betonikilpailu, lyöntipeli, Koulukatu, Tampere (B)
9.8. Jussin kisat, teamgolf, Impivaara, Turku (H)
8.8. Jussin kisat, pudotuspeli, Impivaara, Turku (H)
8.8. Jussin kisat, alkukilpailu, Impivaara, Turku (H)
1.-2.8. Huopakilpailu, Kalliojärvi, Isokyrö (H)
26.7. Eterniittikilpailu, Taivallahti, Helsinki (E)
18.-19.7. Huopakilpailu, Lahti (H)
4.-5.7. Eterniittikilpailu, Lahti (E)
28.6. SM-kilpailu, pudotuspeli, Vaasa (B)
26.-27.6. SM-kilpailu, lyöntipeli, Vaasa (B)
13.-14.6. Huopamaraton, Pietarsaari (H)
6.-7.6. Joukkue-SM, Kasnäs, Kemiönsaari (H)
8.3. Talviliiga 3. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
15.-16.2. Eterniittimaraton, Rahola, Tampere (E)
2.2. Talviliiga 2. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
4.1. Talviliiga 1. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)

Kausi 2019

14.-15.12. Halli-SM, Kirjurinluoto, Pori (E)
17.11. Raholan Superviikonloppu, pudotuspeli, Rahola, Tampere (E)
16.11. Raholan Superviikonloppu, luokkakilpailu, Rahola, Tampere (E)
7.9. Pori Open (H)
31.8.-1.9. Koulukadun avoimet, Tampere (H)
25.8. Norrvalla Nationella, Vöyri (H)
24.8. Botnia kisat, Vaasa (H)
28.7. SM-kilpailu, pudotuspeli, Kalliojärvi, Isokyrö (H)
26.-27.7. SM-kilpailu, lyöntipeli, Kalliojärvi, Isokyrö (H)
13.-14.7. Finnish Adventure Golf Masters, Turku (MOS)
6.-7.7. Betonimaraton, Vaskiluoto, Vaasa
29.-30.6. Joukkue-SM, Koulukatu, Tampere (B)
15.-16.6. Huopamaraton, Pietarsaari
8.-9.6. Eterniittikilpailu ja naisten EC-karsinta, Taivallahti, Helsinki (E)
25.-26.5. Huopakilpailu ja miesten EC-karsinta, Pori (H)
19.5. Jussin Kisat, teamgolf, Turku (H)
18.5. Jussin Kisat, pudotuspeli, Turku (H)
18.5. Jussin Kisat, alkukilpailu, Turku (H)
11.-12.5. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
14.4. Teamgolf, Kirjurinluoto, Pori (E)
30.3. Talviliiga 6. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
10.3. Talviliiga 5. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
16.-17.2. Eterniittimarator, Rahola, Tampere (E)
2.2. Talviliiga 4. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
6.1. Talviliiga 3. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)

Kausi 2018

15.12. Talviliiga 2. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
18.11. Talviliiga 1. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
20.-21.10. Talvikauden avaus, Rahola, Tampere (E)
1.9. Pori Open(H)
19.8. Norrvalla nationella, Vöyri (H)
4.-5.8. Huopakilpailu, Kalliojärvi, Isokyrö
28.-29.7. Koulukadun avoimet, Tampere (H)
15.7. SM-kilpailu, pudotuspeli, Vaasa (H)
13.-14.7. SM-kilpailu, lyöntipeli, Vaasa (H)
7.-8.7. Miesten EC-karsinta, Taivallahti, Helsinki (E)
1.7. Teamgolf, Koulukatu, Tampere (B)
30.6. Betonikilpailu, Koulukatu, Tampere
16.-17.6. Huopamaraton, Pietarsaari
9.-10.6. Botnia kisat, Vaasa (B)
26.-27.5. Joukkue-SM, Vöyri (H)
20.5. Jussin kisat, teamgolf, Turku (H)
19.5. Jussin kisat, pudotuspeli, Turku (H)
19.5. Jussin kisat, alkukilpailu, Turku (H)
13.5. Eterniittikilpailu, Taivallahti, Helsinki (E)
12.5. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
15.4. Teamgolf, Kirjurinluoto, Pori (E)
24.3. Talviliiga 6. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
11.3. Talviliiga 5. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
17.-18.2. Eterniittimaraton, Rahola, Tampere
3.2. Talviliiga 4. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
7.1. Talviliiga 3. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)

Kausi 2017

9.12. Talviliiga 2. osakilpailu, Rahola, Tampere (E)
12.11. Talviliiga 1. osakilpailu, Kirjurinluoto, Pori (E)
29.10. Pudotuspeli, Rahola (E)
28.10. Eterniitti, Rahola
2.-3.9. Koulukadun Avoimet, Tampere (H)
26.8. Pori Open (H)
13.8. Norrvalla Nationella, Vöy;ri (H)
12.8. Vuohensaari -kilpailu, Vuohensaari, Salo (MOS)
5.-6.8. Huopakilpailu, Kalliojärvi, Isokyrö
22.-23.7. Joukkue-SM, Taivallahti, Helsinki (E)
15.-16.7. Eterniittikilpailu, Koulukatu, Tampere (E)
9.7. SM-kilpailu, pudotuspeli, Tampere (B)
7.-8.7. SM-kilpailu, lyöntipeli, Tampere (B)
2.7. Botnia-kisat, finaali, Vaasa (B)
1.7. Botnia-kisat, alkukilpailu, Vaasa (B)
17.-18.6. Huopamaraton, Pietarsaari (H)
11.6. Eterniittikilpailu ja naisten EC-karsinta, Taivallahti, Helsinki (E)
10.6. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
27.-28.5. EC-karsinta, Lahti (H)
21.5. Jussin Kisat, teamgolf, Turku (H)
20.5. Jussin Kisat, pudotuspeli, Turku (H)
20.5. Jussin Kisat, alkukilpailu, Turku (H)
7.5. Finnish MOS Open, Jaala, Kouvola
9.4. Raholan Kunkku, pudotuspeli, Rahola, Tampere (E)
9.4. Raholan Kunkku, alkukierrokset, Rahola, Tampere (E)
8.4. Teamgolf, Rahola, Tampere (E)
17.3. Rahola, Tampere (E)
25.2. Rahola, Tampere (E)
11.-12.2. Eterniittimaraton, Rahola, Tampere (E)
7.1. Rahola, Tampere (E)

Kausi 2016

10.12. Rahola, Tampere (E)
19.11. Rahola, Tampere (E)
30.10. Pudotuspeli, Rahola, Tampere (E)
29.10. Rahola, Tampere (E)
11.9. Finnish MOS Open, Jaala
3.9. Pori Open (H)
27.-28.8. Koulukadun Avoimet, Tampere (H)
12.-13.8. Seniors European Championships, matchplay, Lahti, Finland
10.-12.8. Seniors European Championships, strokeplay, Lahti, Finland
30.-31.7. Huopakilpailu, Kalliojärvi, Isokyrö
23.-24.7. SM-liiga 3. osakilpailu, Vantaa (E)
16.-17.7. Huopa-SM, Lahti
10.7. Eterniittikilpailu, Taivallahti, Helsinki
9.7. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
2.-3.7. Betoni-SM, Vaasa
18.-19.6. Eterniitti-SM, Lahti
11.-12.6. SM-liiga 2. osakilpailu, Tampere (B)
29.5. Jussin kisat, teamgolf, Turku (H)
28.5. Jussin kisat, pudotuspeli, Turku (H)
28.5. Jussin kisat, alkukilpailu, Turku (H)
21.-22.5. SM-liiga 1. osakilpailu, Kalliojärvi, Isokyrö (H)
14.-15.5. Lahti Open (E+H)
10.4. Raholan kunkku, pudotuspeli, Tampere (E)
9.-10.4. Raholan kunkku, Tampere (E)
19.3. Rahola, Tampere (E)
27.-28.2. 24 tunnin maraton, Rahola, Tampere (E)
14.2. Halli-SM pudotuspeli, Rahola, Tampere (E)
13.-14.2. Halli-SM lyöntipeli, Rahola, Tampere (E)
23.1. Rahola, Tampere (E)
2.1. Rahola, Tampere (E)

Kausi 2015

12.12. Rahola, Tampere (E)
21.11. Rahola, Tampere (E)
25.10. Pudotuspeli,Rahola, Tampere (E)
24.10. Rahola, Tampere (E)
5.-6.9. Koulukadun Avoimet, Tampere (H)
29.8. Pori Open (H)
22.8. World Championships, matchplay, Lahti, Finland
19.-21.8. World Championships, strokeplay, Lahti, Finland
25.7. Huopa-SM, Lahti
18.-19.7. SM-liiga 3. osakilpailu, Taivallahti, Helsinki (E)
11.-12.7. Betoni-SM, Tampere
5.7. Botnia-kisat, finaali, Vaasa (H)
4.7. Botnia-kisat, luokkakilpailu, Vaasa (H)
27.-28.6. Eterniitti-SM, Lahti
6.-7.6. SM-liiga 2. osakilpailu, Vaasa (B)
31.5. Eterniittikilpailu, Taivallahti, Helsinki
30.5. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
23.-24.5. Lahti Open (E+H)
17.5. Jussin kisat, teamgolf, Turku (H)
16.5. Jussin kisat, pudotuspeli, Turku (H)
16.5. Jussin kisat, alkukierrokset, Turku (H)
9.-10.5. SM-liiga 1. osakilpailu, Pori (H)
12.4. pudotuspeli, Rahola, Tampere (E)
11.-12.4. Rahola, Tampere (E)
14.3. Rahola, Tampere (E)
7.-8.2. 24 tunnin maraton, Rahola, Tampere (E)
24.1. Rahola, Tampere (E)
3.1. Rahola, Tampere (E)

Kausi 2014

13.12. Rahola, Tampere (E)
22.11. Rahola, Tampere (E)
26.10. Pudotuspeli, Rahola, Tampere (E)
25.10. Rahola, Tampere (E)
6.-7.9. Koulukadun avoimet, Tampere (H)
9.8. Youth World Championships matchplay, Lahti, Finland
6.-8.8. Youth World Championships strokeplay and team competition, Lahti, Finland
19.-20.7. Huopa-SM, Kalliojärvi, Isokyrö
12.-13.7. SM-liiga 3. osakilpailu, Vaasa (E)
5.-6.7. Taivallahti, Helsinki (E)
28.-29.6. Betoni-SM, Vaasa
14.-15.6. SM-liiga 2. osakilpailu, Tampere (B)
7.-8.6. Lahti Open (E+H)
25.5. Jussin kisat, teamgolf, Turku (H)
24.5. Jussin kisat, pudotuspeli, Turku (H)
24.5. Jussin kisat, Turku (H)
18.5. Taivallahti, Helsinki (E)
17.5. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
10.-11.5. SM-liiga 1. osakilpailu, Turku (H)
12.-13.4. Eterniitti-SM, Rahola, Tampere (E)
15.3. Rahola, Tampere (E)
15.-16.2. 24 tunnin maraton, Rahola, Tampere (E)
25.1. Rahola, Tampere (E)
4.1. Rahola, Tampere (E)

Kausi 2013

14.12. Rahola, Tampere (E)
23.11. Rahola, Tampere (E)
27.10. Pudotuspeli, Rahola, Tampere (E)
26.10. Rahola, Tampere (E)
7.-8.9. Koulukadun avoimet, Tampere
27.-28.7. Betoni-SM, Tampere
13.-14.7. SM-liiga 3. osakilpailu, Lahti (E)
6.-7.7. Huopa-SM, Vaasa
30.6. Eterniittikilpailu, Taivallahti, Helsinki
29.6. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
15.-16.6. SM-liiga 2. osakilpailu, Vaasa (B)
26.5. Jussin Kisat, teamgolf, Turku(H)
25.5. Jussin Kisat, pudotuspeli, Turku(H)
25.5. Jussin Kisat, Turku(H)
11.-12.5. SM-liiga 1. osakilpailu, Taivallahti, Helsinki (H)
13.-14.4. Eterniitti-SM, Rahola, Tampere (E)
24.3. Rahola, Tampere (E), pudotuspeli
24.3. Rahola, Tampere (E)
23.3. Rahola, Tampere (E)
23.2. Rahola, Tampere (E)
9.-10.2. 24 tunnin maraton, Rahola, Tampere (E)
5.1. Rahola, Tampere (E)

Kausi 2012

8.12. Rahola, Tampere (E)
4.11. Rahola, Tampere (E)
21.10. Pudotuspeli, Rahola (E)
20.10. Eterniittikilpailu, Rahola
4.-6.10. European Cup, Vizela, Portugal (B)
8.-9.9. Koulukadun Avoimet(H)
28.-29.7. Joukkue-SM, Lahti (H)
22.7. Teamgolf, Tampere (B)
21.7. Betonikilpailu, Tampere
14.-15.7. Huopa-SM, Lahti
8.7. Eterniittikilpailu, Taivallahti, Helsinki (E)
7.7. Grand Prix, Helsinki (H)
30.6.-1.7. Betoni-SM, Vaasa
9.-10.5. Eterniitti.SM, Tampere (E)
20.5. Jussin Kisat, Teamgolf (H)
19.5. Jussin Kisat, Finaali (H)
19.5. Jussin Kisat Turku (H)
12.-13.5. Lahti(E)
7.-8.4. Nordic Championships, Liepaja, Latvia (E)
24.3. Rahola, Tampere (E)
18.3. Teamgolf,Veritas-stadion, Turku (H)
17.3. Veritas-stadion, Turku (H)
3.-4.3. U23 Challenge, Rahola, Tampere (E)
25.2. Rahola, Tampere (E)
18.2. Veritas-stadion, Turku (H)
4.-5.2. 24 tunnin maraton, Rahola, Tampere (E)
14.1. Veritas-stadion, Turku (H)
7.1. Rahola, Tampere (E)

Kausi 2011

17.12. Veritas-stadion, Turku (H)
10.12. Rahola, Tampere (E)
30.10. Pudotuspeli, Rahola, Tampere (E)
29.10. Rahola, Tampere (E)
29.9.-1.10. European Cup, Vergiate, Italy
10.-11.9. Koulukatu, Tampere
30.-31.7. 24 hours, Vergiate (B)
23.-24.7. Huopa-SM, Vöyri
16.-17.7. Betoni-SM, Tampere
9.-10.7. Eterniitti-SM, Lahti
3.7. Botnia-kisat, finaali, Vaasa (B)
2.7. Botnia-kisat, Vaasa (B)
29.5. Jussin kisat, teamgolf, Turku (H)
28.5. Jussin kisat, Turku (finaali) (H)
28.5. Jussin kisat, Turku (H)
21.-22.5. Joukkue-SM, Lahti (H)
15.5. Eterniittikilpailu, Taivallahti, Helsinki (E)
14.5. Grand Prix, Taivallahti, Helsinki (H)
19.3. Eterniittikilpailu, Rahola
26.2. Eterniittikilpailu, Rahola
19.2. Huopakilpailu, Turku
5.-6.2. 24-tunnin Maraton, Rahola (E)
15.1. Eterniittikilpailu, Rahola

Kausi 2010

18.12. Eterniittikilpailu, Rahola
4.12. Huopakilpailu, Turku
27.11. Eterniittikilpailu, Rahola
7.11. Pudotuspeli, Rahola
6.11. Eterniittikilpailu, Rahola
11.-12.9. Koulukadun avoimet, Tampere
14.8. SEC Cheb, finaalit (B+E)
11.-13.8. SEC Cheb (B+E)
31.7.-1.8. Huopa-SM, Tampere
17.-18.7. Eterniitti-SM, Taivallahti, Helsinki
10.-11.7. Betoni-SM, Vaasa
13.6. Jussin kisat, teamgolf, Turku (H)
29.-30.5. Joukkue-SM, Koulukatu (B)
28.3. Turun teamgolf (H)
27.3. Turun sisähallikilpailu (H)
20.3. Raholan sisähallikilpailu (E)
27.2. Turun sisähallikilpailu (H)
20.-21.2. 24-tunnin Maraton, Rahola (E)
30.1. Raholan sisähallikilpailu (E)
16.1. Turun sisähallikilpailu (H)
2.1. Raholan sisähallikilpailu (E)

Kausi 2009

12.12. Raholan sisähallikilpailu (E)
21.11. Raholan sisähallikilpailu (E)
1.11. Raholan sisähallikilpailu, pudotusfinaali (E)
31.10. Raholan sisähallikilpailu (E)
17.10. Raholan sisähallikilpailu (E)
5.-6.9. Koulukadun avoimet, Tampere
19.-22.8. MM, Odense finaalit(E+H)
19.-22.8. MM, Odense (E+H)
5.-8.8. SEM, Lamego finaalit(E+B)
5.-8.8. SEM, Lamego (E+B)
25.-26.7. Joukkue-SM, Lahti
18.-19.7. Huopa-SM, Taivallahti, Helsinki
12.7. Botnia Kisat finaali, Vaasa
11.7. Botnia Kisat, Vaasa
4.-5.7. Eterniitti-SM, Vantaa
13.-14.6. Betoni-SM, Tampere
30-31.5 SNC Finaali, Lamego (E+B)
30-31.5 SNC, Lamego (E+B)
24.5. Eterniittikilpailu, Taivallahti (E)
23.5. Grand Prix Taivallahti (H)
11-12.04 PM-Kilpailut, Rahola (E)
29.03 Turun teamgolf (H)
28.03 Turun sisähallikilpailu (H)
21.03 Raholan sisähallikilpailu (E)
28.02 Turun sisähallikilpailu (H)
21.02 Raholan sisähallikilpailu (E)
07.02 24-tunnin Maraton (E)
24.01 Raholan sisähallikilpailu (E)
03.01 Raholan sisähallikilpailu (E)

Kausi 2008

13.12 Raholan sisähallikilpailu (E)
22.11 Raholan sisähallikilpailu (E)
02.11 Raholan pudotuspeli, Finaali (E)
01.11 Raholan sisähallikilpailu (E)
06.09 Koulukadun avoimet (H)
14.06 Eterniitti SM (E)
22.03 Raholan sisähallikilpailu (E)
23.02 Raholan sisähallikilpailu (E)
09.02 24-tunnin Maraton, Rahola (E)

palaute(at)manseratagolf.fi